Home Home Sex Drugs Rocknroll
ברכה גולשת: סקס
המכנסיים נשארו בבית

מי מכריח את כוכבות הפורנו להתלבש ככה? אף אחד, כנראה2007-07-03

אם יש מראה שמכאיב לעיניים בכל הטקסים והתערוכות של תעשיית הפורנו האמריקאית, זה הביגוד שבוחרות לעצמן הכוכבות. למה, לעזאזל, אשה כמו סוואנה סמסון צריכה להיראות כמו זונת רחוב מהארלם שהוזמנה לאוסקר? למה יפהפייה כמו טרה פטריק לא מוצאת בגד יותר טוב מקומבינזון מנומר עם תחרה שכמותו מוכרים בדרום אלנבי? למה אף אחת לא לובשת מכנסיים? הרי באירועים כאלה אין קוד לבוש ואיש אינו כופה על המוזמנים סגנון כזה או אחר, כך שהאחריות לבחירות האופנתיות המזעזעות נופלת כולה על כתפי המתלבשות. מאחר שבלי בגדים כולם כבר ראו אותן, הן אפילו לא צריכות לשווק את העירום שלהן מחדש. הן חופשיות ללבוש מה שירצו. בדרך כלל הן עושות את זה רע.

בשבוע שעבר נערכה בלוס אנג'לס תערוכת "ארוטיקה LA", שסיפקה הזדמנות טובה לבדוק אם משהו השתנה בתפיסה האופנתית של המוזמנים והמוזמנות. אצל הבחורים, מתברר, זה עדיין בסדר ללבוש חולצות הוואי פרחוניות. בעלי הטעם הטוב הולכים על חולצה שחורה (או גופייה במקרה של קעקועים מרשימים). אצל הבנות מסתמנת חלוקה ברורה בין שחקניות חדשות ולא מוכרות לבין כוכבות גדולות. לגדולות יש קצת כסף לשים על תלבושת, מה שבדרך כלל מחמיר את המצב. סוואנה סמסון, למשל, השקיעה בבגד שישב עליה כמו שמלת נייר על בובת קרטון. המון תחרה, המון פאייטים והמון מחשוף, ותוצאה סופית שאורנה דץ היתה עשויה לחבב.

בלדונה וג'נה ג'יימסון. photo: Gram Ponante
עוד אלמנט שמבדיל בין הוותיקות לחדשות הוא גודל החזה. הוותיקות כבר הספיקו למלא את השק הזה בכל טוב הסיליקון. החדשות עוד לא, מה שמקנה להן מראה יותר טבעי. לא חשוב איזו שמלה לבשת, קצת קשה להיראות מכובד בתמונה קבוצתית עם עוד כמה זוגות שדיים ענקיים שכלואים במחשופים צרים (כרמן לובאנה, טיילור וויין). הניפוח המוגזם, בעיקר כשהוא מגיע בקבוצות, נותן לכל העסק אפקט של קריקטורה שלא עובד לטובת הוותיקות. לשחקניות החדשות עוד אין הצדקה להתלבש כמו דיוות אז הן באות בבגד הכי סקסי שמצאו בבית. לא תמיד זאת בחירה רעה.

למרבה המזל, בין הוותיקות לחדשות קיימת נישה נוספת שמצילה את המצב. קל מאוד לזהות את הנישה הזאת בתמונות. בלדונה וג'ואנה אנג'ל, שתיים מהשחקניות המצליחות ביותר בשנתיים האחרונות, היו היחידות שהרשו לעצמן לבוא במכנסיים. בלדונה היא קרן אור אמיתית באירועים מהסוג הזה. בתמונה המשותפת שלה עם ג'נה ג'יימסון אי אפשר שלא להבחין בפער שבין הבלונדינית העייפה ונפולת הפנים לבין השחרחורת עם התספורת הטיפשית והחיוך הכובש.

סאשה גריי
עוד אחת שהפתיעה לטובה בתערוכה היא סאשה גריי בת ה-19, קליפורנית שמוכרת סקס אפיל בסגנון אפרת ניצן (בת שש וחצי) מ"השער האחורי” (עוד פרטים בספר ''חייו ומותו של השער האחורי'', עכשיו בחנויות, שווה ביותר). גריי, שאומרת שהיא בפורנו רק בגלל שאף אחד לא עושה פורנו כמו שהיא רוצה לראות, הגיעה בשמלה שחורה קטנה ובמשקפי שמש אודרי-הפבורניים. באתר שלה היא מפגינה לבוש קצת יותר ייחודי וחייבים להודות שיש לה המון סטייל.

את התצוגה הייחודית ביותר ב"ארוטיקה LA” סיפקה השנה מישל אסטון, דוגמנית פטיש שהתחילה לעבוד בפורנו רק בגיל 34, כלומר ממש לא מזמן. גם את תספורת המוהוק היא עשתה רק לאחרונה, אבל הקעקועים הם אוסף שנצבר במשך שנים רבות. בחורות כמו אסטון אולי מסתובבות חופשי בסן פרנסיסקו, אבל לטקסים של תעשיית הפורנו הן לא מגיעות.

מישל אסטון. photo: Gram Ponante
להבדיל מרוב השחקניות, אסטון לא חוששת לספר שמקור הפרנסה העיקרי שלה הוא זנות, עם התמחות רבת שנים בטיפול קשה בעבדים. "בתור דומינטריקס אני מקבלת הפניות ממלכות שלא יכולות לקחת על עצמן טיפול בלקוחות מסוימים. לא קל לשבור מישהו נפשית בטכניקות חקירה, להשפיל עבד-שירותים או לדחוף את כל הרגל שלי לתחת של מישהו בזמן שאני מבצעת סקווירטינג לתוך הפה שלו... אני מחזיקה את הלקוחות שלי עד שהם נהיים דביקים, ואז אני זורקת אותם”. גראם פונאנטה, מרכילאי הפורנו המובילים בשנה האחרונה, פגש את אסטון בתערוכה והתרשם שהיא בדרך למעלה כל עוד לא תנסה סקס אוראלי על בחור כשהיא עונדת את קולר הניטים שאיתו הגיעה.


עוד אירועיםעוד ג'ואנה אנג'לעוד מקצועני פורנו • [בחזרה]