Home Home Sex Drugs Rocknroll
ברכה גולשת: סקס
לגמרי מציאותי

ג'וליאן, הטאלנט חביב הנשים, הבין שלא חשוב מה הוא עושה, העיקר שיקראו לזה ריאליטי2007-06-12

במאי הפורנו דרק דוזר והטאלנט שלו ג'וליאן ישבו יום אחד והעלו גרה על הסרטים שהוציאה החברה שלהם, "סאדן אימפקט", בשנה האחרונה, ואז זה היכה בהם: יש להם ז'אנר חדש ביד והם אפילו לא ידעו. לז'אנר החדש, הם החליטו, קוראים גונזאליטי - שילוב של גונזו וריאליטי. בגונזו הצלם הוא גם זה שמקבל את השירותים המיניים, וריאליטי כולכם מכירים. השילוב בין השניים אומר שמצד אחד מנסים ליצור את המתח שיש בריאליטי, ומצד אין תחושה של מצלמה נסתרת, והמצולמות מפלרטטות עם הצלם כמקובל בגונזו.

דוזר וג'וליאן מיהרו ורשמו את השם "גונזאליטי" כסימן רשום. "שמנו לב שהצופים שלנו לא מעוניינים בדיאלוגים ארוכים, אבל הם כן רוצים משהו יותר אמין מבחורה שפותחת את הרגליים על הסט", אומר דוזר. כדי ליצור מתח מסוים הם דואגים ללהק בחורות ללא ניסיון קודם מול שחקן מנוסה, וברוב המקרים משתמשים בעלילת הריאליטי השחוקה ביותר: אודישנים של שחקניות פורנו.

ג'וליאן וג'יל קלי
"סאדן אימפקט" הגדירה את כל הסרטים שלה עד כה כ"ריאליטי-פורנו", אבל כשבודקים מה עוד משוייך לקטגוריה הזאת בימים אלה מגלים שכמעט לכל דבר קוראים עכשיו ריאליטי-פורנו, כולל סגנונות רבים שפעם עמדו בזכות עצמם: סרטי חובבים ומציצנים, מסיבות קולג', בעלים שמצלמים את נשותיהם עם מישהו אחר, סדרות כמו באנג-באס, שבהן “עוברי אורח” נאספים למכונית נוסעת, או צילומים מאחורי הקלעים במועדוני חשפנות או על סטים של סרטי פורנו. כל אלה ועוד נכנסים תחת כנפי הריאליטי-פורנו. הדבר היחיד שלא קוראים לו ככה הוא סרטים עם שחקניות מוכרות.

הרעיון של “סאדן אימפקט” להשתמש בשחקן מוכר מול שחקניות שהרגע ירדו מהאוטובוס מתאים מאוד לחברה שבעליה הוא אחד השחקנים המבוקשים והפופולריים ביותר, חביב הנשים ג'וליאן. אם אתם נכנסים לפילמוגרפיה שלו באתר הקולנוע IMDB, מוטב שתתכונננו לעמוד ארוך כאורך הגלות – 311 סרטים והיד עוד נטויה. ג'וליאן (37), צ'יליאני ממוצא ספרדי-אינדיאני שהחל את הקריירה בצילומי סולו במגזיני הומואים (ואחר כך גם בסרטים), עשה סוויץ' סטרייטי מהיר כשהתחיל לעבוד עם ג'יל קלי, שחקנית ובעלת חברת הפקות. השניים גם היו נשואים לתקופה קצרצרה בשנת 2000 ויש לו קעקוע שלה על הבטן, שטושטש אחרי נישואיו השניים (ב-2005) לשחקנית לאני בארבי. גם נישואים אלה לא נמשכו זמן רב. ביולי אותה שנה כבר דיווחתי בטור זה על החבר החדש שלה, שחקן הקולנוע טום סיזמור (“להציל את טוראי ראיין”).

ג'וליאן. מככב על אריזות
בתקופה ההומואית שלו הופיע ג'וליאן תחת השמות ג'וליאן ריוס וג'ורדן ריבר. כיום הוא סתם ג'וליאן, מה שעושה חיים די קשים למי שמחפש אותו ברשת. גם אם הגעתם לאתר שלו, זה עדיין לא אומר שמצאתם תמונות טובות. מזל שסדרת הסרטים שלו עם ג'יל קלי היתה מיועדת בעיקר לנשים וזוגות, כך שג'וליאן מרוח לאורכן ולרוחבן – מעמד נדיר שרק קומץ שחקני פורנו הטרוסקסואליים הגיעו אליו. בינתיים, ההומואים מאוד מאוכזבים מנטישתו את הזירה ומאשימים אותו בהתכחשות לימים הטובים ההם, אבל ג'וליאן כנראה עשה עסק טוב: במהלך הקריירה שלו הוא חתם על חוזי בלעדיות עם שלוש החברות הגדולות, ויויד, VCA ומטרו, וב-2002 סיפר שהוא מרוויח יותר מ-100 אלף דולר בשנה מעבודה של יום בשבוע.

"הרבה בחורים בתעשייה שונאים נשים אבל אני אוהב אותן”, מגלה ג'וליאן (גלאי ההומואים שלי מזמזם) בראיון לעיתון "בולדר וויקלי". ואכן, מעריצותיו והשחקניות שמולו מציינות שהוא אחד השחקנים היחידים שמתנהגים ברכות אל הנשים בסרט. בחיים האמיתיים, אומר ג'וליאן, רומנטיקה זה כל מה שנשאר לו: "בגלל שאני עושה סקס לפרנסתי, כשאני נמצא במערכת יחסים אין לי כוח לסקס”.


עוד מקצועני פורנועוד עירום גבריעוד קניות • [בחזרה]